sobota, 21 grudnia 2013

Raport z Budowy: High Grade Aura Battler Dunbine


Aura Battler Dunbine
Frakcja: Zelana/Ród Drake'a
Znani Piloci: Shou Zama, Marvel Frozen

Dunbine to jeden z pierwszy Aura Battlerów w Byston Well skonstruowany przez Shot Weapona dla Drake'a miał być szybkim i zwrotnym Aura Battlerem tak koniecznym do ekspansywnych planów Drake'a. Trzy egzemplarze zostały przekazane do użytku trzem pilotom sciągniętych z Ziemi w charakterze maszyn szkoleniowych. Jednak pierwszy Dunbine został zestrzelony już podczas pierwszego starcia, a kolejny gdy Shou zmienił strony i wraz swoim Dunbinem dołączył do załogi Zelany gdzie był główną siłą tej grupy. Gdy Shou przesiadł się na Billbine'a, Dunbine'a przejęła Marvel Frozen.

Zawartość pudełka

Nogi


Sporo naklejek w tym modelu niestety jest i nie są to takie upiększające jak w wypadku Stargazera czy Sinanju, a służą głównie do maskowania jednokolorowego modelu. Do tego charakterystyczne przerwy trzeba było pokryć tuszem z markera... szkoda, na plus można zaliczyć to, że plastyczny plastik nie blokuj ruchu stawów jak to było w wypadku Virresa. Sama budowa była prosta i nie wymagała większego wysiłku. 

Głowa


 Głowa nie sprawiała większych problemów (poza upierdliwymi naklejkami), trzeba było pobawić się tu trochę markerem, miło też, że wewnętrzna część głowy jest w innym odcieniu plastiku. 

Krocze

Nic dodać nic ująć trzy elementy plus malowanie markerem.
Ręce


Najbardziej skomplikowanym elementem były ręce. Ale jakoś mocno trudne też nie były, plus największy był taki, że tutaj najmniej trzeba było interweniować markerem i naklejać masy naklejek. Również plus taki, że kły są z perłowego plastiku. 

Korpus, skrzydła i silnikNajwiększe elementy robota, nie stanowiły większego problemu w składaniu, trzeba było jedynie nieco spanelować kokpit i nakleić proste naklejki, najprzyjemniejsza część budowy.

Broń

Broń jak broń, nie rozumiem dlaczego pochwa nie jest niebieska, bo nie widzę przyczyny dlaczego nie mogła być w prawidłowym kolorze.

Tuż przed złożeniem
 
 I po złożeniu
 At the bottom of Byston Well
 

Brak komentarzy: