poniedziałek, 23 grudnia 2013

Raport z Budowy: High Grade Aura Battler Billbine


Aura Battler Billbine
Frakcja: Królestwo Na/Zelana 
Pilot: Shou Zama

Mimo iż osiągi Dunbine'a nie były rewelacyjny to Shou zamienił go w cudowną maszynę nie mającą sobie równych na polu walki. Jednak zarówno Drake jak i Królestwo Ku wciąż wypuszczało nowe coraz potężniejsze Aura Battlery i w końcu nawet niesamowita Aura Shou nie mogła wytrzymać aż takiego naporu przeciwnika. Na szczęście Królowa  Ceila Lapana z Królestwa Na zaprojektowała i wybudowała z myślą o Shou tego Aura Battlera. Billbine jest zdolny do transformacji w Aura Calibera, jest do tego lepiej opancerzony i uzbrojony od swojego duchowego poprzednika. Billbine był najnowocześniejszym Aura Battlrem podczas wojny w Byston Well.

Zawartość pudełka

Nogi
Najbardziej skomplikowany element w sam raz na początek budowy, miłą odmianą w stosunku do poprzednich HG z Dunbine'a to duża mniejsza liczba naklejek. Składanie nie sprawiło mi większych problemów, jedynie w konsternacje wprowadziły mnie stopy, vo nie byłem pewny, czy prawidłowo je składam.

Ręce Najlepsze ręce ze wszystkich HGAB, spora artykualcja a przy tym bardzo fajnie się je składało, nieco problematyczne było panelowanie tych kłów, ale nic co by przysparzało większe problemy.


Korpus
Korpus bardzo fajnie się panelowało, a efekt przy tym jest więcej niż lepszy, samo składanie też było sprawne i przy tym niezwykle satysfakcjonujące. Jedynym mankamentem była konieczność pomalowania dziobu na kolor żółty.

Krocze

Krocze jest identyczne jak w wypadku poprzednich dwóch HG.
Głowa

Przy budowie głowy były wykorzystane niemal wszystkie naklejki, ale bez problemowo się je nakładało i świetnie się maskują w tym designie, ogromny plus dla projektantów.

Aura Canon
Bardzo fajne działka na ruchomych wysięgnikach, trochę precyzji, trochę markera i dwa główne działa Billbine'a gotowe.

Skrzydła

Naprawdę lubię te owadzie skrzydła w modelach z Dunbine'a, mają genialny wręcz klimat. Budowa w sama w sobie nie była zbyt skomplikowana, a i skrzydła trzymają się na Battlerze całkiem nieźle.

Uzbrojenie


 Naprawdę fajny Gun do tego 100% zgodny z księżką, nieźle prezentuje się też ten Aurowy "bagnet".

Tuż przed złożeniem
I po złożeniu
At the bottom of Byston Well
 

1 komentarz:

Natalia Banaś pisze...

Super robot, mój kuzyn ma niebieskiego. Zapraszam: http://natusia-natusiaa.blogspot.com/