piątek, 10 lipca 2015

Raport z budowy: 1/1 LBX Gruxeon


Gruxeon
Właściciel: Kyouji Itan
Frakcja: Bandit

Zawartość pudełka
Głowa


Jedynie upierdliwe było naklejenie trzech naklejek na te trzy szare elementy na głowie, poza tym budowa przebiegła bez większych problemów. Fajnie też spisuje się "mechanizm" zasłaniania i odsłaniania oczu. Nieco kojarzy mi się z typkiem z gry M.D.K.

 Korpus
Kolejne bezstresowa prosta konstrukcja z jedną  dużą fioletową naklejką na przodzie. Korpus jak i cały model sprawia wrażenie komplikacji na poziomie HG, zatem jest tutaj momentami co robić. Mamy tutaj bardzo fajny element w postaci silnika(?) modelu. 
Ręce
I w zasadzie znów to samo co wypadku korpusu. Taki prosty High Grade z dodatkiem naklejek. Fajnie się prezentują, a pojedyncze manipulatory są w pełni satysfakcjonujące, nie mogłem się jedynie przyzwyczaić do tego, że nie trzeba ich rozbierać przy uzbrajaniu modelu.
Nogi


Nogi są fajne, proste w budowie i mają przyzwoity design: bogaty w szczegóły, widać że coś tuaj się dzieje, do tego te ala kowbojskie buty z ostrogami...

Krocze
Jak w HG, parę elementów, ze dwa machnięcia markerem i krocze gotowe!

Tuż przed złożeniem modelu
I Po złożeniuUzbrojenie

  
Broń ma dwa tryby Kosy i tradycyjny karabin maszynowy. Fajnym patentem jest sposób uzbrajania LBXa w kosę bez potrzeby rozbierania manipulatorów. Miłym akcentem jest też ostrze kosy z przeźroczystego plastiku.

 Kilka zdjęć gotowego modelu


At the bottom of Byston Well 

Brak komentarzy: