niedziela, 13 kwietnia 2014

Raport z Budowy: High Grade AMS-129M Zee Zulu


AMS-129M Zee Zulu
Frakcja: Neo Zeon/Zeon Remnants
Znani Piloci: Avril Zek, Tessera Massera 

Zee Zulu to najnowsza morska maszyna Neo Zeonu. Skonstruowany na bazie standardowego Geara Zulu, przez co MS jest łatwy w utrzymaniu i produkcji. Jest to świetna i dobrze przemyślana jednostka do działań zarówno pod wodą, jak i podczas desantów. Podczas III Wojny Neo Zeonu. Zee Zulu służyły pozostałością Zeonu na Ziemi z poprzednich konfliktów między Federacją Ziemską a kolejnymi Zeonowymi ruchami.

Zawartość PudełkaKorpusIdentyczny poza paroma kosmetycznymi różnicami z korpusem ze zwykłego Zulu, na uwagę zasługują oszczędne acz bardzo klimatyczne naklejki.Głowa

Sporę zaskoczenie, bo spodziewałem się nieruchomego oka (takie informacje przekazał mi Zedicus), ale okazało się, że to po prostu standardowa głowa Zulu z innymi kablami zasilającymi. Zatem budowa była prosta, tylko trzeba było spanelować wspomniane kable.

Ręce
Ręce do klasyk, dwa identyczne elementy, różniące się niektórymi "lustrzanymi" elementami, no i naklejki na mankiety. Na uwagę zasługują bardzo sympatyczne i klimatyczne manipulatory.

Nogi


Nogi są identyczne jak w innych Zulu (nie licząc oczywiście Rozena), dodatkowo dostaliśmy bardzo gustowne płetwy, które bardzo łatwo nasuwamy na stopy, a przy tym siedzą bardzo stabilnie.

KroczeKolejny element, który jest tożsamy z kroczem klasycznego Zulu, tylko tutaj trzeba było nieco więcej  popanelować (kable zasilające). Niestety tutaj nie można uzyskać niezależnych od siebie przednich osłon pancerza (jak np. w HG Gundam Double X).

Tuż przed złożeniem

I po złożeniu

A teraz czas na akcesoria
Uzbrojenie
Beam Rifle  


Klasyczny Beam Rifle w gustownym futerale.

Heat Claws

Bardzo sympatyczne flagowe uzbrojenie Zee Zulu, ostrza są na stawach kulkowych przez co można je również pozować w poziomie. W swoich gniazdach siedzą pewnie i raczej nie wyskakują z nich.

Zee Zulu wraz z akcesoriami

A tak ze wszystkim na sobie

Parę zdjeć gotowego momentu 

At the Battom of the Byston Well

Brak komentarzy: