poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Raport z budowy: High Grade MSM-04 Acguy


MSM-04 Acguy
Frakcja:
Principality of Zeon
Znani piloci: Ivanov, Red Nose, Haman Karn

Acguy jest efektem konkurencji pomiędzy firmą Zeonic a Zimmand, które konkurowały ze sobą o kontrakty  wojskowe dla Księstwa. Jedną z takich "konkurencji" był kontrakt na maszyny podwodne. Efektem prac iżynierów z Zummanda był Gogg, a Zeonic zaprezentował Acguy'a. MS ten został zbudowany z wielu komponentów znanych z Zaku II i jego wersji rozwojowych. MSM-04 został zaprojektowany tak, że mimo iż posiadał podwójny reaktor z Zaku F2, to emitował bardzo niskie znaki cieplne co stworzyło

Zawartość pudełka

KorpusKorpus w samej budowie był wyjątkowo łatwy i bezproblemowy (Jedynie problematyczne jest tu panelowanie.) wszystko wpasowywało się bez większych problemów i nie trzeba było dociskać jednej połowy z drugą, jak czasami mam w innych modelach. Nietypowy jest tu fakt, że w przeciwieństwie do klasycznych MSów Acguy nie posiada osobnego krocza.

Głowa


Głowa jest spora, również posiada sporo elementów i miałem tu nie małe problemy z prawidłowym złożeniem tego wszystkiego. Cieszy też ruchome oko, co obecnie nie jest już niestety normą we wszelakich cyklopach.

Ręce

Ręce Acguy'a są wyjątkowo nietypowe, składają się w zasadzie osobnych segmentów, które możemy usuwać i wkładać z powrotem w zależności jaką długość ramienia chcemy uzyskać. Same ręce budowało się bardzo łatwo, chociaż ich wyjątkowość sprawia, że można się w tym pogubić.

Nogi
  Podobno nogi w  HG Acguy'u są oparte na tej samej technologii co w jego Master Grade'owej wersji. Nie były specjalnie skomplikowane w budowie, ale w zasadzie w  pełni oddają możliwości artykulacyjne Acguy'a. Do tego potrafią model utrzymać przy różnorakich pozach.

Video Podsumowanie 

Brak komentarzy: