niedziela, 16 czerwca 2013

Raport z Budowy: 1/144 FLAT-L06D FLAT

FLAT-L06D FLAT
Frakcja: Moonrace
Znani piloci: Loran Cehack, Keith Laijie, Fran Doll, Muron Muron, Cancer Kafka, Joseph Yaht     Bruno  Jacop, Sochie Heim, Mottokee 

 FLAT-L06D FLAT to w zasadzie jednostka transportowa zdolna do wchodzenia w atmosferę Ziemską, a przy tym mógł być stosowany do różnorakich zadań, również bojowych. Wiele FLATów zjawiło się na Ziemi podczas powrotu Moonrace na Ziemię i służył do budowy jak i obrony osad mieszkańców księżyca. Pewna liczba egzemplarzy dostała się w ręce Ziemskiej Milicji i stał się najnowocześniejszym sprzętem w ich arsenale.
 
Zawartość pudełka 
 "Przygotować i posegregować materiał!"

Ręce Całkiem sporo tego było jak na niby NG 1/144 z przełomu wieku. Składało się co prawda prosto, ale trzeba było namachać się markerem. Również manipulatory, trzeba było spanelować, co robię niezwykle rzadko. 

Nogi Często lubię korzystać ze słowa „nietypowy” w wypadku modeli z Turn A. No i to słowo doskonale i tutaj pasuje. Zazwyczaj jest tak, że albo nogi, albo ręce są najbardziej skomplikowanymi elementami, jednak tym razem mamy do czynienia w zasadzie z taką samą budową, jedynie elementy były dłuższe, nie podobają mi się tu jedynie „obcasy”, które mają nieco za płytkie gniazda. 

Krocze


Trzy elementy na krzyż, co tu komentować?

Korpus


Również i tu niewiele do roboty było, niemniej tutaj trza było napracować się markerem. Bardzo… hmm… fajny kolor plastiku.

 Głowa
 Bardzo nietypowa głowa, ale łatwo się buduje, trza tu było wykorzystać resztę naklejek.

Broń

 Dwa elemety budują całkiem prosty i przy tym gustowny Box Rife...

Tuż przed złożeniem
 No i złożony model

At the bottom of the Byston Well

Brak komentarzy: