niedziela, 3 listopada 2013

Raport z Budowy:Master Grade RB-79K Ball Type K

RB-79K Ball Type K
Frakcja: Federacja Ziemska 
Znani piloci: Shiro Amada 


Zawartość pudełka 
"A co to za czerwone kable?"

Część sferyczna 

Doszło do awarii Scrapera, na szczęście serwis Decepticonów szybko naprawił awarię i po chwili ładowarka wróciła do pracy.


 Bladego pojęcia nie miałem jak będzie wyglądać budowa tego modelu, gdyż sądziłem, że będzie to po prostu lepszejszy High Grade, który będę składał góra parę godzin. A tu niespodzianka, model jak na swój rozmiar i design jest dość skomplikowany i posiada sporo elementów. Najgorzej składało się linę do harpuna, która nie chciała wejść w swoje gniazdo (dlatego brak zdjęcia). Za to bardzo przyjemnie przykrywało się szkielet Balla płytami pancerza. Markera specjalnie model nie wymaga.

 Uzbrojenie 
Bliźniacze działa 180mm
Pojedyncze działo 180mm

Te bliźniacze armaty są naprawdę sympatyczne, choć co prawda brakuje mi zielonych naklejek na "celowników" ale nie można mieć wszystkiego, niemniej poruszają się od siebie nie zależnie i przy tym bardzo naturalnie. Pojedyncze działo jest w zasadzie tylko dodatkiem, ale to miły akcent.
Manipulatory

 Tutaj było najwięcej małych elementów, które po połączeniu tworzyły w zasadzie jedyne ruchome elementy modelu, nieco problemu sprawiły mi siłowniki widoczne na ostatnich dwóch zdjęciach.


Tuż przed złożeniem 


I po złożeniuAt the bottom of the Byston Well

1 komentarz:

Adam Disent pisze...

Bardzo ciekawy blog, spędziłem tutaj kilka godzin i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem. Doceniam ludzi z pasją bo w naszych czasach jest ich jak na lekartwo. Zapraszam również do mnie www.radiomortalis.blogspot.com
Pozdrawiam!